وضعیت


ثبت نام | ورود
1397/03/05
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1393/9/4 تعداد بازدید: 5168 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: JOmrani

جشنواره ملی برندهای برتر با رای مستقیم شما


برند iGREEN وگارانتی GREEN موفق به راهیابی به بخش نهایی دومین جشنواره ملی برندهای برتر شده اند


انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به عنوان بزرگترین نهاد مردمی و حامی مصرف کنندگان، قصد دارد تا با برگزاری گسترده ترین نظرسنجی مردمی در سراسر کشور در قالب جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان، زمینه انتخاب برندهای برتر را با توجه به شاخص محبوبیت برندها، توسط خود مردم فراهم آورد در این جشنواره، مصرف کنندگان به عنوان مهمترین تصمیم گیران و داوران انتخاب برندهای برتر مشارکت خواهند داشت. بدیهی است شناسایی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان، می تواند زمینه اطلاع رسانی و آشنایی بیشتر مردم با برندهای محبوب را فراهم کرده و کمک شایانی در خریدهای بهتر برای مصرف کنندگان را ایجاد نماید.

 

جشنواره ملی برندهای برتر

 

مدل اجرایی جشنواره:

همانگونه که در بخش های قبلی نیز عنوان شد هدف این جشنواره ارتقای جایگاه موضوعات برند و حمایت از مصرف کنندگان در میان شرکتها می باشد. بدین منظور دبیرخانه جشنواره قصد دارد تا با شناسایی و معرفی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان، زمینه معرفی این برندها به مصرف کنندگان و تقدیر از آنها را فراهم آورد. در این جشنواره، از مدل مبتنی بر نظرسنجی گسترده مردمی برای شناسایی میزان هواداری مصرف کنندگان در هر یک از گروههای کالا/خدمات استفاده خواهد شد تا ضمن ایجاد زمینه مشارکت گسترده مصرف کنندگان در این نظرسنجی، بتوان ارزیابی قابل اعتمادی از طیف گسترده برندهای فعال در گروههای مختلف کالا/خدمات به دست آورد.

بدیهی است با توجه به یکسان بودن جامعه نظرسنجی، برندهای دارای بالاترین آرا در هر گروه کالا/خدمات به عنوان برند برتر از نظر شاخص محبوبیت نزد مصرف کنندگان معرفی خواهند شد که بر اساس رای مستقیم مردمی نیز انتخاب شده اند. البته با توجه به این نظرسنجی گسترده، شرایطی نیز در نظرسنجی اعمال خواهد شد که از جمله آنها حضور حداقل تعداد برندها در یک گروه به تعداد 5 برند و کسب حداقل آرا در هر گروه به میزان حداقل 1000 رای می باشد. بدیهی است گروههایی که حائز شرایط بالا نباشند از رده بندی برندها حذف خواهند شد و لذا برندهای برتر در گروههای فوق قابل معرفی نخواهند بود.

در نهایت به محبوب ترین برند از نظر مردم، یعنی برندی که بیشترین تعداد آرای مردمی را به خود اختصاص داده باشد، تندیس زرین برند محبوب اهدا خواهد شد. ضمناً به منظور تقدیر از تلاش صنعتگران ایرانی، در گروههایی که برنده یک برند خارجی باشد، به شرط حضور حداقل 2 برند ایرانی، به محبوبترین برند ایرانی نیز تندیس زرین برند محبوب ایرانی اعطا خواهد شد.

قابل ذکر است نظرسنجی ها در قالب چهار بستر نظرسنجی حضوری، نظرسنجی تلفنی، نظرسنجی پیامکی و در نهایت نظرسنجی اینترنتی انجام خواهد شد تا بالاترین سطح دسترسی را برای کسب نظرات مصرف کنندگان فراهم آورد. ضمناً کلیه فعالیتهای مرتبط با جشنواره از طریق وب سایت رسمی جشنواره به آدرس www.IranTopBrands.org   به انجام خواهد رسید.

 

 

 

  • نام تجاری iGREEN نامزد برترین نام تجاری در دومین جشنواره ملی برندهای برتر:

شما می توانید با مراجعه به سایت جشنواره ملی برندهای برتر و انتخاب نام تجاری مد نظر خود، در این رای گیری عمومی شرکت نمایید. در صورت تمایل به انتخاب نام تجاری آی گرین، به عنوان برترین نام تجاری حوزه فناوری اطلاعات، از لینک ذیل استفاده نمایید:

انتخاب برترین نام تجاری فناوری اطلاعات

در این بخش شما می توانید تا 3 برند محبوب خود را با زدن علامت بر روی لوگوی آنها انتخاب کنید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد

برند با کلیک بر روی علامت به صفحه اختصاصی برند بروید. در نهایت با کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی رای، می توانید رای خود را در این گروه ثبت نمایید.

پس از انتخاب برندهای محبوب خود، بر روی کلید کلیک کنید و اگر قبلا ثبت نام نموده اید، می بایست ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 

روش ساده تر پیامکی: احتراما به استحضار می رساند، نظرسنجی پیامکی جشنواره شروع به کار نموده است. لذا تمامی شرکت کنندگان محترم می توانند با ارسال پیامک کد 1316 به شماره 5000150 نسبت به انتخاب نام تجاری آی گرین در این جشنواره اقدام نمایند.

 

 

  • گارانتی گرین نامزد برترین گارانتی در دومین جشنواره ملی برندهای برتر:

شما می توانید با مراجعه به سایت جشنواره ملی برندهای برتر و انتخاب گارانتی مد نظر خود، در این رای گیری عمومی شرکت نمایید. در صورت تمایل به انتخاب گارانتی گرین، به عنوان برترین گارانتی حوزه فناوری اطلاعات، از لینک ذیل استفاده نمایید:

انتخاب برترین گارانتی فناوری اطلاعات

در این بخش شما می توانید تا 3 برند محبوب خود را با زدن علامت بر روی لوگوی آنها انتخاب کنید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد

برند با کلیک بر روی علامت به صفحه اختصاصی برند بروید. در نهایت با کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی رای، می توانید رای خود را در این گروه ثبت نمایید.

پس از انتخاب برندهای محبوب خود، بر روی کلید کلیک کنید و اگر قبلا ثبت نام نموده اید، می بایست ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 

روش ساده تر پیامکی: احتراما به استحضار می رساند، نظرسنجی پیامکی جشنواره شروع به کار نموده است. لذا تمامی شرکت کنندگان محترم می توانند با ارسال پیامک کد 1623 به شماره 5000150 نسبت به انتخاب گارانتی گرین در این جشنواره اقدام نمایند.

 

 

  جوایز ویژه برای رای دهندگان محترم:

در این جشنواره، هواداران برندها به عنوان مهمترین داوران انتخاب برندهای برتر حضور دارند. این جشنواره از کلیه مصرف کنندگان ایرانی دعوت می نماید تا ضمن حضور در نظرسنجی جشنواره، ضمن کمک به برندهای محبوب شان، زمینه انتخاب برترین برندهای بازار را برای قدردانی از آنها فراهم آورند. ضمناً انتخاب برندهای برتر از منظر محبوبیت نزد مصرف کنندگان می تواند زمینه انجام خریدهای بهتر را برای سایر مصرف کنندگان نیز فراهم آورد.

قابل ذکر است به منظور قدردانی از مشارکت آنها و نیز ارج نهادن به جایگاه ارزشمند مصرف کنندگان در ارتقای موضوع برند در جامعه، با جوایز ارزنده ای از جمله 15 گوشی موبایل هوشمند، 15 تبلت و 15 سکه تمام بهار آزادی از منتخب هواداران برندهای برتر قدردانی خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است مهلت شرکت در این نظر سنجی تا پایان وقت اداری دوشنبه مورخ 1393/10/10 خواهد بود.

 

printrating

حقوق این سایت متعلق به شرکت پردیس صنعت سیاره سبز است | GREEN Planet Co. | ©2018 All Rights Reserved