وضعیت


ثبت نام | ورود
1397/03/01
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1393/12/13 تعداد بازدید: 6189 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: JOmrani
کسب گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان

افتخاری دیگر برای مجموعه شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان ...


گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان برای شرکت پردیس صنعت سیاره سبز "گرین"

 

معرفی گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان:

همانطور که می دانید، مشتري مداري و توجه به خواست و نيازهاي مشتريان و مصرف كنندگان از جمله مسائلي است كه مي بايست به عنوان يك فرهنگ اقتصادي در كشور ما به شمار آيد. يعني توليد و ارائه خدمات مي بايست براساس نيازهاي مصرف كننده شكل بگيرد و سازمان ها و بنگاه هايي كه بر اين اساس عمل مي كنند مورد تشويق و ترغيب قرار گيرند.
در راستاي اين امر يكي از كارهايي كه در حال حاضر براي حمايت از حقوق مصرف كنندگان و تشويق و ترغيب بنگاه هاي اقتصادي در كشور ما صورت مي گيرد، اعطاي گواهينامه رعايت حقوق مصرف كننده به اين بنگاه هاي اقتصادي است. براي اعطاي اين گواهينامه ابعاد مختلفي از عملكرد بنگاه ها در نظر گرفته مي شود. از مهمترين آنها كيفيت محصول، کیفیت خدمات و قيمت مي باشد كه مي بايست بنگاه هاي درخواست دهنده گواهينامه آن را رعايت كرده باشند. همانطور كه مي دانيم اين مسئله يكي از مهمترين ابعاد حقوق مصرف كننده است كه اين سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان، به آن توجه ويژه دارد.

هدف از اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان ملی استاندارد می باشد.

 

گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان برای شرکت پردیس صنعت سیاره سبز "گرین"

 

معرفی همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان:

چهاردهمین دوره همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، خسرو تاج قائم مقام وزیر صنعت معدن  تجارت، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت، نوابی معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد بخش صنعت ، معدن و تجارت کشور و جمعی از مدیران و دست اندرکاران بخش های مختلف اقتصادی در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد. در طول 13 دوره گذشته، بهره گیری از تجربیات سال های قبلی در هر دوره برگزاری، کیفیت برگزاری همایش مذکور را بالا برده و آثار مثبت آن در روند صعودی تعداد متقاضيان دريافت گواهينامه و تندیس های رعايت حقوق مصرف‌كنندگان، کاملا مشهود بود.

فرآخوان این همایش، توسط سازمان حمایت از ابتدای مردادماه به صورت گسترده به تمام صنایع و ارائه دهندگان خدمات داده شد و همزمان در سایت های انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، سازمان حمایت و پرتال حامیان حقوق مصرف کنندگان درج شده بود. ضمن اینکه در این دوره بیش از ۳۱۰۰ بازرس و حدود ۲۳ هزار ناظر کیفی افتخاری که از سال ۸۷ جذب این سازمان شده اند، سازمان حمایت را در برگزاری این همایش یاری نمودند.

 

کسب گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت سیاره سبز GREEN

 

کسب گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (GREEN):

در همین راستا، شرکت پردیس صنعت سیاره سبز "GREEN" بر اساس ارزیابی های صورت گرفته از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در سال 1393 مفتخر به کسب گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.

 

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز "GREEN" با توجه به رعایت شاخص های اصلی این سازمان همچون ارائه محصولات باکیفیت، برقراری قیمت عادلانه، تحویل مطلوب کالا، ارایه ی به موقع و مطلوب خدمات گارانتی، بهره مندی از تیم تحقیق و توسعه (R&D)، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاهای زیر مجموعه ی خود (شامل GREEN, iGREEN, GNET, GREEN Guarantee و ...) در جهت ارتقاء شاخص هایی مانند عدالت اجتماعی، رفاه، مشتری مداری و نظم­ گرایی در طول فرآیندی که نزدیک به یک سال به طول انجامید، با امتیاز بسیار بالایی حایز صلاحیت دریافت گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید.

 

لازم به ذکر است که شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (GREEN) و شرکت محترم خدمات آوازنگ به عنوان اولین شرکت های فعال در حوزه سخت افزار هستند که موفق به کسب این گواهینامه معتبر و ملی رعایت حقوق مصرف کننده شده اند.

از این رو، کسب این موفقیت را ابتدا به مصرف کنندگان محترم، جامعه ی معظم سخت افزاری کشور و سپس به مدیران محترم، کارکنان زحمت کش و تمامی نمایندگان معزز شرکت های پردیس صنعت سیاره سبز و خدمات آواژنگ تبریک عرض می نماییم. امید است در آینده نیز شاهد پیشرفت های مستمر و چشمگیر ایشان در حوزه های فعالیتی خویش باشیم.

 

 

گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان برای شرکت پردیس صنعت سیاره سبز "گرین" گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان برای شرکت پردیس صنعت سیاره سبز "گرین" گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان برای شرکت پردیس صنعت سیاره سبز "گرین" گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان برای شرکت پردیس صنعت سیاره سبز "گرین"

 

 

 

 

 

printrating

حقوق این سایت متعلق به شرکت پردیس صنعت سیاره سبز است | GREEN Planet Co. | ©2018 All Rights Reserved