وضعیت


ثبت نام | ورود
1397/03/01
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1393/12/27 تعداد بازدید: 5233 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: JOmrani
گارانتی گرین، آماده ی پاسخگویی در نوروز 94

گارانتی گرین در ایام نوروز نیز تعطیل نبوده و از روز اول عید نوروز 1394 آماده ی خدمات رسانی می باشد ...


امروزه مشتري مداري و توجه به خواست و نيازهاي مشتريان و مصرف كنندگان از جمله مسائلي است كه مي بايست به عنوان يك فرهنگ اقتصادي در كشور ما به شمار آيد. يعني توليد و ارائه خدمات مي بايست براساس نيازهاي مصرف كننده شكل بگيرد.

گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شرکت سیاره سبز GREEN

همانطور که مستحضر هستید، شرکت پردیس صنعت سیاره سبز "GREEN" بر اساس ارزیابی های صورت گرفته از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در سال 1393 به عنوان اولین شرکت سخت افزاری (به همراه شرکت محترم آواژنگ)،مفتخر به کسب گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید.

در همین راستا و به جهت سهولت دسترسی مصرف کنندگان محترم محصولات گرین به خدمات و پشتیبانی GREEN Guarantee ، گارانتی گرین در ایام نوروز نیز تعطیل نبوده و از روز اول تعطیلات عید نوروز 1394 آماده ی پاسخگویی و ارایه خدمات به مشتریان گرامی خواهد بود.

 

 

لازم به ذکر است گارانتی گرین از روز اول الی یازدهم فروردین ماه سال جدید، همه روزه به استثنای جمعه، از ساعت 9 صبح الی 13 عصر، آماده پاسخگویی به مراجعین محترم خواهد بود.

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، سال خوب و سرشار از سلامتی و موفقیت را برای تمامی ایرانیان عزیز در سراسر دنیا آرزومند است و امیدواریم در سال جدید شاهد اتفاقات خوش آیندی در کنار خانواده های محترم خود باشید.

 

printrating

حقوق این سایت متعلق به شرکت پردیس صنعت سیاره سبز است | GREEN Planet Co. | ©2018 All Rights Reserved