وضعیت


ثبت نام | ورود
1398/06/02
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1396/6/15 تعداد بازدید: 23550 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: omrani
پاورهای سری OCPT گرین، اولین موج سونامی گرین

کیفیت، عملکرد و امکانات در کنار قیمت و گارانتی استثنایی را از پاورهای OCPT گرین بخواهید...


 

معرفی سایر مدل پاورهای گرین
پاورهای گرین سری EUD با 37 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری ESD با 37 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری UK با 37 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری +HP با 62 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری OCDG با 130 ماه گارانتی گرین

 

 

 

این اولین موج از سونامی پاورهای گرین است...

 

حدوداً 3 سال از عرضه پاورهای پرچم دار سری OC Plus گرین می‌گذرد و در این فاصله زمانی پلتفرم‌های سخت افزاری Desktop جدید فروانی روانه بازار شده‌اند. یکی از محوری‌ترین ویژگی‌های پلتفرم‌های جدید نیز کاهش مصرف انرژی و اضافه شدن حالت‌های مختلف برای مدیریت بهتر این پارامتر در وضعیت‌های مختلف محسوب می‌شود. بهره‌وری حداکثری از این قابلیت پلتفرم‌های جدید تنها زمانی به‌صورت کامل محقق می‌شود که منبع تغذیه (پاور) سیستم نیز قابلیت تعامل کامل با نسل جدید سخت افزارها را داشته باشد.

تقریباً از یک سال پیش تیم فروش و بازاریابی کمپانی پردیس صنعت سیاره سبز (GREEN) با رصد دقیق بازار و تحلیل نظرسنجی‌های انجام شده از مشتریان، طرحی را به واحد تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت ارسال کردند که محورهای آن بر 3 پایه زیر بنا شده بود:

 • پاورهای میان رده و رده بالای گرین که بیشترین مشتریان آن‌ها، کاربران گیمر و حرفه‌ای محسوب می‌شوند باید با مدرن‌ترین نمونه‌های حال حاضر موجود در بازار جایگزین شود
 • با توجه به کاهش کلی مصرف انرژی سخت افزارهای جدید یک رنج با توان کمتر به پاورهای میان رده و رده بالا اضافه شود.
 • قیمت پاورهای این رده علیرغم تمامی موارد یاد شده، نباید افزایش یابد.

واحد تحقیق و توسعه (R&D) با همراهی واحد بازرگانی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز پس از ماه‌ها مذاکرات با معتبرترین تأمین کنندگان پاور در دنیا و پس از بررسی‌های متعدد انجام شده در آزمایشگاه تخصصی تست پاور خود بر روی مدرن‌ترین طراحی‌های منابع تغذیه سوئیچینگ حال حاضر دنیا، با در نظر گرفتن الزامات و استانداردهای روز منابع تغذیه سوئیچینگ مدرن، در نهایت با انتخاب بهترین پلت فرم در بین نمونه های دریافتی از تامین کنندگان معتبر، اقدام به سفارشی سازی و ارایه الزامات طرح نهایی مد نظر خود نمود.

در فاز اول جایگزینی پاورهای پرفروش سری HP و مدل‌های با توان کمتر از 1000W سری OC+ در اولویت قرار داده شد که در این بخش به تشریح قابلیت‌های نسل دوم پاورهای OC+ با مدل تجاری OCPT خواهیم پرداخت.

به‌صورت کلی پاورهای سری OCPT تافته‌ای جدا بافته محسوب می‌شوند و از نظر طراحی مدارات الکترونیکی در اکثر بخش‌ها هیچ شباهتی با نمونه‌های نسل اول ندارند. از مهم‌ترین ویژگی‌های پاورهای سری OCPT می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • توپولوژی مدرن Half-Bridge به همراه مبدل تانک رزونانس (LLC Resonant) در بخش اولیه

به لطف توپولوژی مدرن و بسیار پربازده Half-Bridge در کنار مبدل LLC Resonant که باعث نرم شدن شکل موج سوئیچینگ (Soft Switching) و تحقق عملی Zero Voltage Switching در بخش ورودی می‌شود، حامل‌های EMI، RF و تلفات سوئیچینگ در ورودی کاهش یافته و بازدهی مصرف انرژی (Efficiency) به طرز محسوسی افزایش می‌یابد. همچنین مبدل‌های تانک رزونانس (LLC Resonant) این امکان را فراهم می‌سازند تا سرعت Switching ماسفت های بخش ورودی به‌مراتب بالاتر از توپولوژی‌های نسل قبل باشد که این امر نیز در عمل و به‌خصوص در وضعیت بی‌باری باعث افزایش بازدهی مصرف انرژی (Efficiency) خواهد شد.

به‌صورت میانگین بازدهی مصرف انرژی بخش اولیه در منابع تغذیه سوئیچینگ مجهز به این توپولوژی بین 93% تا 96% خواهد بود.

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • عملکرد به‌مراتب سریع‌تر و دقیق‌تر پروتکشن های ایمنی

تراشه Supervisor در منابع تغذیه سوئیچینگ مدرن، مهم‌ترین بخش ناظر بر تمامی فعل و انفعالات انجام شده در آن محسوب می‌شود. در پاورهای سری OCPT از تراشه Supervisor به‌مراتب مدرن‌تر و دقیق‌تر نسبت به مدل‌های نسل قبل استفاده شده و سفارشی سازی‌های انجام شده در بایاسینگ آن، در عمل محدوده به‌مراتب تنگ تر و دقیق‌تر برای کنترل پروتکشن های OCP,OPP و OTP فراهم کرده است.

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • مجهز به سه حسگر حرارتی مجزا جهت کنترل بسیار دقیق سرعت چرخش فن، وضعیت بی‌صدا و پروتکشن OTP

در پاورهای سری OCPT از 3 حسگر حرارتی NTC مجزا و کاملاً مستقل برای کنترل سرعت فن، مدیریت حالت بی‌صدا و عملکرد پروتکشن Over Temperature Protection استفاده شده است. استفاده از سنسورهای مجزا سبب عملکرد دقیق‌تر هر یک از موارد نام برده شده و ریسک مشکلات ایجاد شده ناشی از استهلاک سنسورها را در اثر گذشت زمان کاهش می‌دهد. تمامی این اطلاعات توسط مدار دیجیتال کنترل سرعت فن، آنالیز شده و در نتیجه بهترین حالت از برآیند دمایی و صدای تولید شده از فن را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • Voltage Regulation کمتر از 2% برای شاخه‌های خروجی +3.3V, +5V و +12V

استفاده از توپولوژی مبدل‌های DC-DC برای ساختن ولتاژ شاخه‌های +5V و +3.3V در بخش ثانویه باعث تثبیت هر چه بیشتر ولتاژ شاخه‌های خروجی در این سری از پاورها شده است. همچنین مستقل بودن بخش‌های اصلی کنترل و مدیریت ولتاژ هر یک از شاخه‌های خروجی در پاورهای مجهز به این توپولوژی در بخش ثانویه، عملکرد صحیح و دقیق آن‌ها را در وضعیت بی‌باری (Zero Load) و همچنین Cross Load (توزیع نامتوازن بار بر روی شاخه‌های خروجی) تضمین می‌کند.

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • استفاده از کانکتورهای HCS (High Current System) با روکش طلا و قابلیت عبور 50% جریان بیشتر

در پلتفرم‌های نسل جدید به دلیل معرفی پردازنده‌های با هسته‌های بیشتر و همین‌طور توان مصرفی (TDP) بیشتر، سازندگان مادربرد به‌خصوص در مدل‌های رده بالا و گران قیمت از کانکتورهای برق در کلاس مادربرد سرور تحت عنوان HCS (High Current System) استفاده می‌کنند. این کانکتورها که به‌صورت میانگین تا 50% ظرفیت بیشتری برای عبور جریان دارند. در پاورهای جدید سری OCPT در بخش کانکتورهای ماژولار بخش پر مصرف خروجی و در هر دو بخش نری و مادگی (کانکتورهای تغذیه گرافیک، پردازنده و مادربرد) از نمونه‌های HCS با روکش طلا استفاده شده است. در این نوع کانکتورها افزایش سطح تماس عملیاتی و استفاده از آلیاژ به‌مراتب مقاوم‌تر در برابر جریان‌های بالا در عمل باعث کاهش ریپل، افت ولتاژ و حرارت نقطه اتصال شده و روی هم رفته باعث افزایش پایداری سیستم را در کاربردهای اورکلاکینگ و گیمینگ می‌شود. همچنین کابل های تماما فلت این پاور در بخش تغذیه PCI-E و E-ATX از ضخامت 16AWG (به جز کابل PCI-E پاور GP650B-OCPT) بهره مند هستند.

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • ریپل و نویز ولتاژ شاخه‌های خروجی حداکثر یک سوم استانداردهای جهانی

ریپل و نویز خروجی یکی از مهم‌ترین عوامل در کاهش عمر مفید پاور و تجهیزات متصل شده به آن محسوب می‌شود. ریپل ولتاژ شاخه‌های خروجی پاورهای سری OCPT به‌واسطه توپولوژی مدرن پیاده سازی در بخش اولیه و ثانویه به همراه فیلتر دو مرحله‌ای در بخش ثانویه تا 3 برابر کمتر از سخت گیرانه ترین و جدیدترین استاندارد پاورهای ATX است.

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • فن فوق‌العاده کم صدا مجهز به یاتاقان از نوع FDB (Fluid Dynamic Bearing)

پاورهای نسل دوم OCPT به فن‌های بسیار باکیفیت و در کلاس کاربردهای صنعتی با تکنولوژی FDB مجهز شده‌اند. فن‌های FDB که در حال حاضر یکی از مدرن‌ترین سیستم‌های یاتاقان را به همراه دارند حتی نسبت به فن‌های Double Ball Bearing عمر بیشتر و البته نویز صوتی به‌مراتب کمتری دارند. همچنین به دلیل عملکرد بسیار خنک این سری از پاورها، از فن‌های فوق‌العاده کم صدا با حداکثر سرعت چرخش 1200RPM برای خنک سازی آن‌ها استفاده شده است.

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • افزایش میانگین بازدهی مصرف انرژی در مقایسه با نسل قبل OC+

برخورداری از مدرن‌ترین توپولوژی‌های روز در بخش‌های اولیه و ثانویه در کنار قطعات فوق‌العاده باکیفیت در ساخت پاورهای OCPT سبب شده تا بازدهی مصرف انرژی نسل دوم این پاورها در شرایط ولتاژ کاری متداول در ایران (230 ولت) بهبود چشمگیری داشته باشد. افزایش بازدهی مصرف انرژی در عمل تلفات توان مصرفی را به حداقل رسانده و همین امر باعث کاهش تلفات حرارتی، کاهش حرارت قطعات حساس، عملکرد بی‌صداتر و در نهایت افزایش بسیار محسوس عمر این مدل‌ها شده است.

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • اضافه شدن مدل 650W به جمع خانواده پاورهای رده بالا

همان‌طور که اشاره شد پلتفرم‌های مدرن سخت افزاری رفته‌رفته کم مصرف‌تر می‌شوند. در سری جدید OCPT علاوه بر رنج توان‌های قبلی یک مدل 650W نیز به جمع این خانواده اضافه شده است تا کاربرانی که پلتفرم‌های کم مصرف نیاز آن‌ها را برطرف می‌کند نیز بتوانند با هزینه کم‌تری از ویژگی‌های کم نظیر این سری از پاورها بهره‌مند شوند.

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • فن کنترلر دیجیتال با عملکرد به‌مراتب دقیق‌تر از نسل قبل

نسل جدید پاورهای OCPT به مدار فن کنترلر دیجیتال حساس به هر دو پارامتر دمای داخل پاور و میزان بار در خروجی پاور مجهز شده‌اند. این مدار کاملاً هوشمند با آنالیز برخط پارامترهای یاد شده، وضعیت Fanless (در بار خروجی کمتر از 30% توان نامی) و سرعت چرخش فن را با کمک 3 سنسور دریافت اطلاعات حرارتی خود، در شرایط مختلف کنترل و مدیریت می‌کند. همچنین به‌واسطه عملکرد به‌مراتب خنک‌تر پاورهای سری OCPT در مقایسه با نسل قبل، این مدل‌ها حتی تا بار حدوداً 90% توان نامی نیز عملکرد فوق‌العاده کم صدا دارند.

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 • 10 سال و 10 ماه گارانتی

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (GREEN) به‌پاس تقدیر و ارج نهادن به مشتریان بی‌نظیر، محترم و فهیم محصولات این شرکت و به‌واسطه عملکرد استثنایی و کیفیت ساخت مثال زدنی پاورهای سری OCPT در اقدامی بی‌سابقه این مدل‌ها را با 130 ماه (10 سال و 10 ماه) گارانتی روانه بازار کرده است.

در فاز اول مدل‌های 650W/750W/850W این سری روانه بازار می‌شوند و در آینده نزدیک مدل‌های مجهز به پلتفرم‌های دیجیتال جایگزین مدل‌های 1000W به بالا خواهند شد.

 

 

گواهینامه های 80PLUS Platinum پاورهای OCPT گرین:

در ادامه توجه شما را به تصویر گواهینامه های 80PLUS Platinum پاورهای OCPT گرین (تحت مدل اختصاصی گرین) که توسط موسسه Ecova صادر شده و در زیر گروه محصولات کمپانی High Power (به دلیل تحریم های جاری، موسسات آمریکایی اجازه ارتباط مستقیم با شرکت های ایرانی را نخواهند داشت و کمپانی High Power به عنوان شریک تجاری گرین و برای حل این مشکل، اقدام به دریافت این گواهینامه ها به اسم خود ولی با مدل نامبر اختصاصی گرین نموده است) قرار گرفته است، جلب می نماییم: (به روز رسانی 1396.06.25)

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

80PLUS Rating

100%

50%

20%

Wattage

Model

Manufacturer

Platinum

90.09%

92.47%

91.34%

650W

GP650B-OCPT

High Power Electric Co., Ltd.

Platinum

89.78%

92.51%

91.75%

750W

GP750B-OCPT

High Power Electric Co., Ltd.

Platinum

89.91%

92.57%

91.84%

850W

GP850B-OCPT

High Power Electric Co., Ltd.

 

 

 

جدول مشخصات فنی پاورهای OCPT Series گرین:

80PLUS

+5V/SB

-12V

+12V

+5V

+3.3V

IMAGE

MODEL

4A

0.3A

54.2A

22A

22A

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

GP650B-OCPT

650W

20A

3.6W

650W

120W

650W Continuous Power @ 50°C

 

80PLUS

+5V/SB

-12V

+12V

+5V

+3.3V

IMAGE

MODEL

4A

0.3A

62.5A

25A

25A

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

GP750B-OCPT

750W

20A

3.6W

750W

130W

750W Continuous Power @ 50°C

 

80PLUS

+5V/SB

-12V

+12V

+5V

+3.3V

IMAGE

MODEL

4A

0.3A

70.5A

25A

25A

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

GP850B-OCPT

850W

20A

3.6W

846W

130W

850W Continuous Power @ 50°C

 

 

 

جدول کابل کشی پاورهای OCPT Series گرین:

IDE/Molex

SATA

VGA

CPU

Model

4x4-pin

STD / 18AWG

 

12x15-pin

STD / 18AWG

4x(6+2)8-pin PCI-E

HCS+ Terminal / 18AWG

2x8-pin E-ATX

HCS+ Terminal / 16AWG

GP650B-OC+

4x4-pin

STD / 18AWG

 

12x15-pin

STD / 18AWG

 

4x(6+2)8-pin PCI-E

HCS+ Terminal / 16AWG

2x8-pin E-ATX

HCS+ Terminal / 16AWG

GP750B-OC+

4x4-pin

STD / 18AWG

 

12x15-pin

STD / 18AWG

 

6x(6+2)8-pin PCI-E

HCS+ Terminal / 16AWG

2x8-pin E-ATX

HCS+ Terminal / 16AWG

GP850B-OC+

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

مشخصات فنی پاور گرین مدل GP650B-OCPT با توان خروجی مستمر 650 وات:

 

Model

GP650B-OCPT

Standard Version

SSI EPS12V, ATX12V Ver2.4

Continuous Power

650W @ 50°C

Peak Power

780W (Limited Time ≤ 180sec)

+12V Current

54.2A (=Total Outpot)

Cmbined Wattage +3.3V & +5V

120W

Input Voltage Range

100-240Vac

Input Frequency range

50-60Hz

Input Current

10A max

Power Factor Type

Active PFC

Power Factor Operation

≥ 0.95

P.G Delay Time

100-500ms

Hold Up Time

≥ 16ms

Efficiency

92-95% @ 230Vac Input

80 Plus Verification

Platinum (GREEN Model Under High Power® Brand)

Energy Related Product

ErP Ready (< 0.5W at Standby Mode)

MTBF

120.000hrs @ 25°C, 230Vac, 50Hz

Cooling Design

135mm Golf Fan - FDB Technology (Fluid Dynamic Bearing)

Protection

OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO

Safety Approvals

FCC, CE, CB, UL, cUL, cTUVus, TUV, CCC, Wee

Dimension (mm)

150-W x 86-H x 180-D

OEM

HIGH POWER ELECTRONIC CO., LTD.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

مشخصات فنی پاور گرین مدل GP750B-OCPT با توان خروجی مستمر 750 وات:

 

Model

GP750B-OCPT

Standard Version

SSI EPS12V, ATX12V Ver2.4

Continuous Power

750W @ 50°C

Peak Power

900W (Limited Time ≤ 180sec)

+12V Current

62.5A (=Total Outpot)

Cmbined Wattage +3.3V & +5V

130W

Input Voltage Range

100-240Vac

Input Frequency range

50-60Hz

Input Current

10A max

Power Factor Type

Active PFC

Power Factor Operation

≥ 0.95

P.G Delay Time

100-500ms

Hold Up Time

≥ 16ms

Efficiency

92-95% @ 230Vac Input

80 Plus Verification

Platinum (GREEN Model Under High Power® Brand)

Energy Related Product

ErP Ready (< 0.5W at Standby Mode)

MTBF

120.000hrs @ 25°C, 230Vac, 50Hz

Cooling Design

135mm Golf Fan - FDB Technology (Fluid Dynamic Bearing)

Protection

OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO

Safety Approvals

FCC, CE, CB, UL, cUL, cTUVus, TUV, CCC, Wee

Dimension (mm)

150-W x 86-H x 180-D

OEM

HIGH POWER ELECTRONIC CO., LTD.

 
 
 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

مشخصات فنی پاور گرین مدل GP750B-OCPT با توان خروجی مستمر 750 وات:

 

Model

GP850B-OC+

Standard Version

SSI EPS12V, ATX12V Ver2.4

Continuous Power

850W @ 50°C

Peak Power

1020W (Limited Time ≤ 180sec)

+12V Current

70.5A (=Total Outpot)

Cmbined Wattage +3.3V & +5V

130W

Input Voltage Range

100-240Vac

Input Frequency range

50-60Hz

Input Current

15A max

Power Factor Type

Active PFC

Power Factor Operation

≥ 0.95

P.G Delay Time

100-500ms

Hold Up Time

≥ 16ms

Efficiency

92-95% @ 230Vac Input

80 Plus Verification

Platinum (GREEN Model Under High Power® Brand)

Energy Related Product

ErP Ready (< 0.5W at Standby Mode)

MTBF

120.000hrs @ 25°C, 230Vac, 50Hz

Cooling Design

135mm Golf Fan - FDB Technology (Fluid Dynamic Bearing)

Protection

OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO

Safety Approvals

FCC, CE, CB, UL, cUL, cTUVus, TUV, CCC, Wee

Dimension (mm)

150-W x 86-H x 180-D

OEM

HIGH POWER ELECTRONIC CO., LTD.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

گالری تصاویر پاورهای سری OCPT گرین:

 

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی
پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی
پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی
پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی پاور حرفه‎ای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی

 

 

 

printrating

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت من است