سبز یادگار ماست...

برند با کیفیت ایرانی، افتخار ایرانی

نشان تجاری GREEN توسط شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در سال 1375 برای تولید وعرضه قطعات و تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و زیست محیطی در ایران به ثبت رسید. هدف اولیه نشان تجاری GREEN ، تمرکز بر روی تجهیزات زیست محیطی بود و به تدریج و بنا بر کاستی های بازار سخت افزار و با حفظ هدف اولیه خود، از سال 1377 اقدام به تولید و عرضه کیس و پاور کامپیوتری ، مطابق با بالاترین سطح استانداردهای روز جهانی و سازگار با الزامات زیست محیطی و بهره وری انرژی نمود. با ادامه این روند به تدریج گروه تجهیزات جانبی (کیبورد، ماوس و اسپیکر) به همراه انواع خنک کننده آبی / بادی پردازنده و کامپیوترهای نیمه آماده تحت عنوان PIO نیز به سبد محصولات این شرکت اضافه شد.

موفقیت های کسب شده برای شرکت پردیس صنعت سیاره سبز

شرکت پردیس صنعت سیـاره سبز که با نشان تجاری GREEN شناخته می شود، پس از طی نزدیک به دو دهه فعالیت و بـا یـاری خداوند متعال و تلاش و جدیت تیم مدیریتی و پرسنلی خـود، اکنـون به عنوان یکی از برترین شرکت های حوزه فنـاوری اطلاعات شنـاخته می شود. در همین راستا، شرکت پردیس صنعت سیـاره سبـز در جشنـواره دوسالانـه جوایز فنـاوری ایـران مربوط به سالهای 1389- 1388 و 1391-1390  و 1393 برای دو دوره متوالی موفق به اخذ تندیس طلایی برترین نشان تجاری از این جشنواره فناوری تحت نشان معتبر ITA گردیده است. ضمن اینکه شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، مفتخر به کسب نشان طلایی برترین تولید کننده از فستیوال ستاره های فناوری ایران T.STARS در سال های 1389 و 1391و همچنین برنده سه دوره متوالی گواهینـامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان ازسازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سال های 1393 الی 1398و تندیس ملی این سازمان در سال های 1395 الی 1397 گردیده است.

 اهداف اصلی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز

 • افزایش سطح کیفی و کمی رضایت مشتریان از خدمات گارانتی گرین و توسعه آن با هدف دستیابی سریع و آسان مشتریان به این خدمات برای تمامی محصولات سخت افزاری استاندارد
 • حمایت پیوسته از حقوق مصرف کنندگان محترم با ارائه محصولات به روز و دارای کیفیت جهانی با قیمت مناسب و بهینه ترین خدمات پشتیبانی
 • ارتقای فرهنگ کاربرد بهینه سخت افزار و ایجاد بسترهای مناسب جهت افزایش سطح اطلاعات مشتریان با برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی در سراسر کشور و سازمان های متقاضی
 • افزایش سطح بهره وری در روند تولید و ارائه محصولات الکترونیکی با راندمان مناسب جهت کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی در سراسرکشور
 • افزایش سطح کیفیت محصولات، فراتر از استانداردهای جهانی جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان با کاهش نیازمندی مشتریان به خدمات گارانتی
 • توسعه شبکه فروش و گارانتی با هدف ایجاد تسهیلات لازم برای دسترسی آسان تر مشتریان به محصولات و خدمات شرکت سیاره سبز در سراسر ایران
 • همکاری با برترین تامین کنندگان در هر گروه محصول، جهت به روز رسانی و تبادل پیوسته اطلاعات

عوامل موفقیت شرکت پردیس صنعت سیاره سبز

 • صداقت در ارائه اطلاعات به مشتریان ، همواره یکی از بزرگ ترین عوامل موفقیت ما بوده است.
 • واحد خدمات پس از فروش و گارانتی گرین که با بهره مندی از پرسنل مجرب و کارآزموده خود و تحت سیاست اصلی حمایت از حقوق مصرف کنندگان محترم، اقدام به ارایه بهترین سرویس در حداقل زمان ممکن در تهران و تمامی مراکز پخش سراسر کشور نموده است، پیوسته یکی از مهمترین پشتوانه های شرکت سیاره سبز در جلب اطمینان خاطر مصرف کنندگان بوده است.
 • واحد تحقیق و توسعه شرکت سیاره سبز با تکیه بر تجربه بیش از دو دهه خود و با بهره مندی از متخصصین ماهر و توانمند و استفاده از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی (مجهز ترین آزمایشگاه تست عملکرد منبع تغذیه در خاور میانه) اقدام به شناسایی نیازهای جدید بازار و ارائه راهکار در جهت ارتقای توانمندی های محصولات جاری، متناسب با مشخصه های جدید و یا جایگزین نمودن محصولات جدید منطبق بر پارامترهای شناسایی شده جدید می نماید.
 • تیم حرفه ای بازاریابی شرکت سیاره سبز متشکل از نمایندگان واحدهای مختلف، نظیر؛ روابط عمومی، فروش، تحقیق و توسعه،گارانتی، مالی، تبلیغات، بازرگانی، امور مشتریان و نمایندگانی از شبکه توزیع، اقدام به ارائه راهکارهای مختلف درجهت معرفی ویژگی نشان تجاری، محصولات، خدمات، پشتیبانی و ... می نمایند.
 • گروه سرمایه گذار در بخش تامین منابع شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، با پشتوانه مالی قوی خود، بازوی قدرتمندی برای به سرانجام رساندن تمامی برنامه ها و اهداف کلی تصویب شده توسط هیئت مدیره ، به شمار می روند.
 • واحد توانمند فروش با استفاده از تیم مدیریتی قوی و کارشناسان زبده امور فروش ، اقدام به معرفی سر شاخه های اصلی توزیع و سپس شناسایی و پیوند زدن زیر مجموعه های فروش بنا بر الگوی از پیش تعیین شده می نماید تا با پشتوانه موجودیت کالای خود نسبت به در دسترس بودن کالا و خدمات در اقصی نقاط کشور اقدام نماید.
 • شناسایی، ارزیابی مستمر، همکاری و شراکت با برترین تولیدکنندگان جهانی در زمینه تجهیزات جانبی کامیپوتری جهت بهبود مستمر طراحی، تولید و پشتیبانی کالا و خدمات.
 • گروه متخصص امور مشتریان با مشاوره قبل و بعد از فروش، ارائه راهکارهای پشتیبانی و خدمات پس از فروش گسترده، موجب امنیت خاطر کلیه مصرف کنندگان بالفعل و بالقوه محصولات شرکت سیاره سبز در تامین پیوسته خدمات شده اند.

نیم نگاهی به خط تولید کیس و پاور شرکت سیاره سبز (GREEN)
 

چارت سازمانی شرکت سیاره سبز (GREEN)