مفتخریم با گذشت بیش از 23 سال از تأسیس مجموعه پردیس صنعت سیاره سبز (GREEN) هر ساله با محصولات با کیفیت و البته تنوع بیشتر میزبان شما مشتریان محترم ایرانی بوده‌ایم. طی چند سال اخیر و با گسترش سریع و روزافزون محتوای دیجیتال، همواره یکی از مهم‌ترین انتقاداتی که بر این مجموعه وارد بود ضعف وجود یک وب سایت مدرن، جدید و مطابق با استانداردهای جهانی بود. از این رو بر آن شدیم تا با کمک از مجرب‌ترین متخصصین این امر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وب سایتی درخور و شایسته شما مشتریان محترم و ارزشمند گرین، مطابق با استانداردهای جهانی و مجهز به جدیدترین امکانات و قابلیت‌های به‌روز، تدارک ببینیم.

هر آنچه در حال حاضر در وب سایت جدید گرین مشاهده می‌کنید در ابتدای راه قرار دارد. حال از شما دعوت می‌کنیم افتخار دهید و در ارتقاء کیفیت، کارایی و امکانات وب سایت جدید گرین سهیم باشید. به همین جهت از شما کاربران محترم و مشتریان ارزشمند گرین دعوت می‌کنیم، مشکلات وب سایت، انتقادات، نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق "فرم تماس با ما" و یا از طریق ایمیل به آدرس rd [at] greenplanet.ir برای ما ارسال کنید.

به پاس قدردانی و تشکر از همیاری و مشارکت شما کاربران محترم مشتریان ارزشمند گرین، به 3 نفر از بهترین مشارکت کنندگان به قید قرعه جوایزی نفیس به این شرح تقدیم خواهد شد:

  • نفر اول: بن خرید محصولات گرین به ارزش 10.000.000 ریال
  • نفر دوم: بن خرید محصولات گرین به ارزش 7.500.000 ریال
  • نفر سوم: بن خرید محصولات گرین به ارزش 5.000.000 ریال

لازم به ذکر است این نظرسنجی تا تاریخ 24 آبان 1398 برقرار است و قرعه کشی همزمان با میلاد با سعادت رسول اکرم (ص) انجام خواهد شد. پیشاپیش از همیاری و مشارکت شما کاربران و مشتریان محترم گرین صمیمانه تشکر می کنیم و امیدواریم لایق این میزان لطف و محبت شما باشیم.

 

پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع رسانی سریع تر برندگان قرعه کشی، مشخصات فردی به همراه شماره تماس خود را نیز در ایمیل و یا پیام خود درج کنید.

 

 

green.ir/s/eszssx